پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

شركت در انتخابات چهارمين دوره مجلس شوراي اسلامي

همزمان با آغاز كار اخذ رأي در سراسر كشور حضرت آيةالله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي در ساعت 30/8 صبح امروز رأي خود را در مورد انتخاب نمايندگان حوزه انتخابيه تهران در چهارمين دوره ي مجلس شوراي اسلامي به صندوق اخذ رأي ريختند.
مقام معظم رهبري از ميان 170 نامزد نمايندگي مردم تهران در مجلس چهارم سي تن از نامزدهاي مورد نظرشان را انتخاب كردند و برگ رأي خود را پس از درج نام و نام خانوادگي نامزدها، در صندوق سيار يكصد و ده ريختند.
حضرت آيةالله خامنه اي در پيامي كه به هنگام ريختن رأي خود در صندوق، فرستادند اظهار اميدواري كردند كه مردم با حضور يكپارچه خود در شعب اخذ رأي و انتخاب نامزدهاي صالح مورد نظرشان مشت محكمي بر دهان ياوه گويان و معاندين اسلام و مسلمين بزنند.
رهبر انقلاب اسلامي فرمودند: ازخداي متعال درخواست ميكنم كه اين انتخابات را براي ملت ايران مبارك و آثار آن را فرخنده و ميمون قرار دهد. اميدوارم كه مردم با حضور يكپارچه خود در پاي صندوقها و رأي دادن به نامزدهاي صالح مورد نظرشان مشت محكمي به دهان ياوه گويان و معاندين اسلام و مسلمين كه اصرار بر عدم شركت مردم در انتخابات سرنوشت ساز خود دارند، بكوبند. انشاءالله مردم با شركت گسترده در انتخابات پاسخي عملي به توطئه ها و خباثتهاي دشمنان خواهند داد.
مقام معظم رهبري در بيانات كوتاهشان همچنين ازتلاش و زحمات مسئولان و دست اندركاران امر انتخابات تشكر كردند.
کاربر گرامی؛ لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را مطالعه کنید:
  • جهت مکاتبه با دفتر، از قسمت ارسال نامه استفاده نمایید.
  • به منظور استفتاء یا ارسال سوال شرعی، از قسمت ارسال سوال شرعی استفاده نمایید.
  • جهت ارایه انتقاد و پیشنهاد به سایت دفتر، از قسمت ارتباط با پایگاه استفاده نمایید.
  • از فرم زیر فقط برای ارایه نظرات در مورد محتوای همین صفحه استفاده نمایید.
  • مسوولیت ارسال اشتباه بر عهده ارسال کننده آن است.
700 /