پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

حضرت آیت الله خامنه ای در ديدار وزير و كاركنان وزارت اطلاعات:

وزارت اطلاعات بدون توجه به تلاطم های سیاسی، مسیر مستقیم خود را ادامه دهد

حضرت آیت ­الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات، این وزارتخانه را از بهترین و با وفاترین مجموعه های برآمده از انقلاب برشمردند و تأکید کردند: وزارت اطلاعات، با زحمات و تلاش های طاقت فرسا و در حقیقت با مجاهدت خاموش، در حال حفاظت از انقلاب، ارزش­های اسلامی و مردم در مقابل دشمنان است، و همه باید قدردان آن باشند.

ایشان با اشاره به اجر معنوی مجاهدت خاموش و بی ریای عناصر وزارت اطلاعات در پیشگاه خداوند متعال، افزودند: لازمه چنین مجاهدت خاموشی، مجاهدت با نفس، توجه به خدا و تقویت حس خویشتنداری و تقواست.

رهبر انقلاب اسلامی با یادآوری ذهنیت بسیار خوب مردم از مجموعه وزارت اطلاعات برخلاف بیم و هراسِ همراه با نفرت مردم از دستگاه اطلاعاتی رژیم طاغوت، خاطرنشان کردند: این مسئله یکی از نقاط قوت وزارت اطلاعات نظام اسلامی است که باید ارتباط با مردم و کمک گرفتن از آنان بیش از پیش تقویت شود.

حضرت آیت الله خامنه ای با توصیه به دقت در ادای وظایف و حفظ حیثیت افراد، و لحاظ نکردن اغراض شخصی در بررسی ها و جمع بندی­ها، تأکید کردند: وزارت اطلاعات باید بدون توجه به امواج و تلاطم های سیاسی، همواره مسیر مستقیم خود را ادامه دهد.

ایشان با تأکید بر لزوم ارتقای سطح کار حرفه ای در وزارت اطلاعات و بهره گیری از فناوری­های نوین در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری، افزودند: یکی از نقاط قوت وزارت اطلاعات در سال­های اخیر همکاری خوب با دستگاه­ها و مجموعه های مختلف بوده است که این روند باید ادامه یابد.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به فعالیت گسترده دستگاه­های اطلاعاتی دشمنان نظام اسلامی خاطرنشان کردند: وزارت اطلاعات نیز باید متناسب با حجم فعالیت دشمنان، تلاش ها، اقدامات و نوآوری­های مؤثری را سازماندهی کند و اِشراف اطلاعاتی خود را بیش از پیش گسترش دهد.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: از آنجا که مجموعه وزارت اطلاعات با انگیزه الهی و با اخلاص در مسیر حق حرکت می کند، براساس سنت تغییر ناپذیر خداوند، در مقابل جبهه باطل پیروز و موفق خواهد بود.

ایشان در پایان از زحمات مجموعه وزارت اطلاعات به ویژه آقای محسنی اژه­ای وزیر اطلاعات قدردانی کردند.

در این دیدار آقای محسنی اژه­ای وزیر اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این وزارتخانه در سه سال گذشته و همچنین برنامه های آینده آن گفت: مجموعه وزارت اطلاعات با حضور فعال و اِشراف اطلاعاتی در بسیاری از حوزه ها، از یک طرف موجب ناامن شدن محیط برای مجرمان، تبهکاران و مخالفان نظام شده و از طرف دیگر زمینه آرامش و جلب اعتماد مردم و مسئولان را فراهم کرده است.

کاربر گرامی؛ لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را مطالعه کنید:
  • جهت مکاتبه با دفتر، از قسمت ارسال نامه استفاده نمایید.
  • به منظور استفتاء یا ارسال سوال شرعی، از قسمت ارسال سوال شرعی استفاده نمایید.
  • جهت ارایه انتقاد و پیشنهاد به سایت دفتر، از قسمت ارتباط با پایگاه استفاده نمایید.
  • از فرم زیر فقط برای ارایه نظرات در مورد محتوای همین صفحه استفاده نمایید.
  • مسوولیت ارسال اشتباه بر عهده ارسال کننده آن است.
700 /