پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

بازديد از مراكز مختلف‌ مجتمع‌ دانشگاهي‌ علوم‌ دريائي‌ نوشهر

حضرت‌ آيت‌ الله‌ خامنه‌اي‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ و فرمانده‌ كل‌ قوا در ادامه‌ سفرشان‌ به‌ نوشهر عصر شنبه‌ از مراكز و تاسيسات‌ مختلف‌ مجتمع‌ دانشگاهي‌ علوم‌ دريائي‌ اين‌ شهر بازديد كردند.
در جريان‌ اين‌ بازديد كه‌ رئيس‌ ستاد كل‌ نيروهاي‌ مسلح‌، رئيس‌ ستاد مشترك‌ ارتش‌ و سپاه‌، فرمانده‌ كل‌ سپاه‌ پاسداران‌، فرمانده‌ نيروي‌ دريائي‌ و جمع‌ ديگري‌ از فرماندهان‌ عاليرتبه‌ نظامي‌، مقام‌ معظم‌ رهبري‌ را همراهي‌ مي‌كردند اساتيد و فرماندهان‌ نيروي‌ دريائي‌ توضيحاتي‌ در مورد فعاليت‌هاي‌ آموزشي‌ و پژوهشي‌ مجتمع‌ دانشگاهي‌ علوم‌ دريائي‌ نوشهر ارائه‌ كردند.
در اين‌ بازديد رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ از نزديك‌ در جريان‌ فعاليت‌هاي‌ مركز سيالات‌، كيهان‌ نما، آزمايشگاههاي‌ علمي‌ و كلاسهاي‌ آموزشي‌ سمعي‌ و بصري‌، مركز صدا و تصوير و مركز تعادل‌ كشتي‌، قرار گرفتند.
پيش‌ از آغاز اين‌ بازديد معاون‌ آموزشي‌ مجتمع‌ دانشگاهي‌ علوم‌ دريائي‌ نوشهر گزارش‌ مشروحي‌ از پيشرفت‌هاي‌ اين‌ مركز در زمينه‌ ارتقاء سطح‌ كيفي‌ و كمي‌ آموزشي‌ و پژوهشي‌ و بهره‌گيري‌ از تكنولوژي‌ پيشرفته‌ در زمينه‌ برنامه‌ ريزي‌، سنجش‌ و ارزيابي‌ و تنظيم‌ طرحهاي‌ مختلف‌ ارائه‌ داد.
مجتمع‌ دانشگاهي‌ علوم‌ دريائي‌ نوشهر در مهرماه‌ سال‌ 1360 با پذيرش‌ دانشجو از طريق‌ كنكور سراسري‌ فعاليت‌ خود را آغاز كرد. اين‌ مجتمع‌ در رشته‌هاي‌ ناوبري‌ و فرماندهي‌ كشتي‌، مهندسي‌ كشتي‌، مهندسي‌ برق‌ و الكترونيك‌ و مخابرات‌ دريائي‌ و مديريت‌ و كميسر دريائي‌ دانشجو تربيت‌ مي‌كند.
کاربر گرامی؛ لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را مطالعه کنید:
  • جهت مکاتبه با دفتر، از قسمت ارسال نامه استفاده نمایید.
  • به منظور استفتاء یا ارسال سوال شرعی، از قسمت ارسال سوال شرعی استفاده نمایید.
  • جهت ارایه انتقاد و پیشنهاد به سایت دفتر، از قسمت ارتباط با پایگاه استفاده نمایید.
  • از فرم زیر فقط برای ارایه نظرات در مورد محتوای همین صفحه استفاده نمایید.
  • مسوولیت ارسال اشتباه بر عهده ارسال کننده آن است.
700 /