پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

حضور در مراسم رأي‌گيري‌ ششمين‌ دوره‌ انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌

حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ دقايقي‌ پس‌ از آغاز كار رأي‌گيري‌ ششمين‌ دوره‌ انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ در ساعت‌ هشت‌ و پنج‌ دقيقه‌ رأي‌ خود را در محل‌ حسينيه‌ امام‌ خميني‌(رض‌) به‌ صندوق‌ شماره‌ 110 ريختند.
مقام‌ معظم‌ رهبري‌ پس‌ از انتخاب‌ رئيس‌ جمهور مورد نظرشان‌ ابراز اميدواري‌ كردند كه‌ انتخابات‌ امروز براي‌ مردم‌ ما آغاز بسيار مباركي‌ باشد.
ولي‌ امر مسلمين‌ به‌ عموم‌ ملت‌ ايران‌ توصيه‌ فرمودند كه‌ مسئله‌ انتخابات‌ را در شرايط حساس‌ كنوني‌ جدي‌ بگيرند و هيچ‌ گونه‌ كوتاهي‌ در اين‌ مهم‌ نداشته‌ باشند.
حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ ضمن‌ دعوت‌ عموم‌ مردم‌ به‌ شركت‌ فعال‌ و يكپارچه‌ در انتخابات‌ امروز، انتخابات‌ در ايران‌ را از بسياري‌ از جهات‌ در سطح‌ دنيا كم‌نظير دانستند و فرمودند: در ايران‌ اسلامي‌ برخلاف‌ كشورهاي‌ به‌ اصطلاح‌ دمكراسي‌ از تبليغات‌ گمراه‌ كننده‌ و نبردگونه‌ خبري‌ نيست‌ و مردم‌ از روي‌ شناخت‌ و اطلاع‌ فردي‌ را كه‌ به‌ صلاح‌ كشور، مردم‌ و در جهت‌ انقلاب‌ خدمت‌ مي‌كند، بر مي‌گزينند.
بر اساس‌ همين‌ گزارش‌ دهها خبرنگار و فيلمبردار خارجي‌ و داخلي‌ از صحنه‌ رأي‌ دادن‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ فيلم‌ و گزارش‌ تهيه‌ كردند.
کاربر گرامی؛ لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را مطالعه کنید:
  • جهت مکاتبه با دفتر، از قسمت ارسال نامه استفاده نمایید.
  • به منظور استفتاء یا ارسال سوال شرعی، از قسمت ارسال سوال شرعی استفاده نمایید.
  • جهت ارایه انتقاد و پیشنهاد به سایت دفتر، از قسمت ارتباط با پایگاه استفاده نمایید.
  • از فرم زیر فقط برای ارایه نظرات در مورد محتوای همین صفحه استفاده نمایید.
  • مسوولیت ارسال اشتباه بر عهده ارسال کننده آن است.
700 /