پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

انتصاب رياست‌ سازمان‌ حفاظت‌ و اطلاعات‌ سپاه

حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌ي‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ و فرمانده‌ كل‌ قوا، طي‌ حكمي‌ برادر پاسدار آقاي‌ مرتضي‌ رضايي‌ را به‌ درجه‌ سرتيپي‌ مفتخر و وي‌ را به‌ سمت‌ رياست‌ سازمان‌ حفاظت‌ و اطلاعات‌ سپاه‌ پاسداران‌ انقلاب‌ اسلامي‌ منصوب‌ فرمودند:
متن‌ حكم‌ فرمانده‌ كل‌ قوا به‌ اين‌ شرح‌ است‌:
بسم‌الله‌ الرحمن‌الرحيم‌
برادر پاسدار آقاي‌ مرتضي‌ رضائي‌
بنا به‌ پيشنهاد فرمانده‌ كل‌ سپاه‌ پاسداران‌ انقلاب‌ اسلامي‌ و با اعتماد به‌ ايمان‌ و تعهد و شايستگي‌ و سوابق‌ ارجمند شما در جبهه‌هاي‌ دفاع‌ مقدس‌ و تجارب‌ با ارزشي‌ كه‌ در مسئوليتهاي‌ گوناگون‌ نظامي‌ در سپاه‌ بدست‌ آورده‌ايد، شما را به‌ درجه‌ سرتيپي‌ مفتخر و به‌ رياست‌ سازمان‌ حفاظت‌ اطلاعات‌ سپاه‌ پاسداران‌ انقلاب‌ اسلامي‌ منصوب‌ مي‌كنم‌.
وظيفه‌ جنابعالي‌ آنست‌ كه‌ با بهره‌گيري‌ از نيروهاي‌ متعهد و شايسته‌ و بر طبق‌ اساسنامه‌ مصوب‌ آن‌ سازمان‌ و تدابير ابلاغي‌ كار حفاظت‌ سپاه‌ را با دقت‌ و پيگيري‌ و احاطه‌ئي‌ كه‌ اين‌ كار بزرگ‌ مي‌طلبد، به‌ پيش‌ ببريد. با توجه‌ به‌ نقش‌ مهم‌ و حساس‌ اين‌ سازمان‌ در حفظ سلامت‌ و قداست‌ سپاه‌، فرماندهان‌ و مسئولان‌ محترم‌ سپاه‌، موظف‌ به‌ كمال‌ همكاري‌ با جنابعالي‌ مي‌باشند و كاركنان‌ پرتلاش‌ و با اخلاص‌ سازمان‌ حفاظت‌ نيز بايد حضور شما را در رأس‌ آن‌ سازمان‌ مغتنم‌ شمرده‌ بر تلاش‌ و همكاري‌ بيفزايند. گزارش‌ پيشرفت‌ كارها و امور محوله‌ را به‌ طور مرتب‌ به‌ اينجانب‌ ارائه‌ نمائيد.
اميد است‌ در اين‌ مسئوليت‌ حساس‌ با حفظ هماهنگي‌ با دفتر عمومي‌ حفاظت‌ اطلاعات‌ فرماندهي‌ كل‌ قوا، منشاء خدمات‌ برجسته‌ گرديد. لازم‌ مي‌دانم‌ از زحمات‌ و خدمات‌ بيدريغ‌ و ارزشمند جناب‌ حجه‌الاسلام‌ آقاي‌ سعيدي‌ در دوران‌ مسئوليت‌ آن‌ سازمان‌ صميمانه‌ تشكر كنم‌ و براي‌ ايشان‌ جهت‌ خدمت‌ در سنگر جديد آرزوي‌ توفيق‌ مي‌نمايم‌.
سيدعلي‌ خامنه‌اي‌
16/12/72
کاربر گرامی؛ لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را مطالعه کنید:
  • جهت مکاتبه با دفتر، از قسمت ارسال نامه استفاده نمایید.
  • به منظور استفتاء یا ارسال سوال شرعی، از قسمت ارسال سوال شرعی استفاده نمایید.
  • جهت ارایه انتقاد و پیشنهاد به سایت دفتر، از قسمت ارتباط با پایگاه استفاده نمایید.
  • از فرم زیر فقط برای ارایه نظرات در مورد محتوای همین صفحه استفاده نمایید.
  • مسوولیت ارسال اشتباه بر عهده ارسال کننده آن است.
700 /