پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

بازديد از نمايشگاه توانمندي هاي استان قزوين

حضرت آيت الله خامنه اي، امشب در بازديد از نمايشگاه توانمندي هاي صنعت استان قزوين، از نزديك با دستاوردهاي واحد هاي مختلف صنعتي اين استان آشنا شدند.
اين نمايشگاه كه در 3 سالن و در مساحتي نزديك دو هزار متر مربع برپا شده گوشه هاي از فعاليت مراكز صنعتي استان قزوين از جمله "برقي و الكترونيك، نساجي، ساختماني، شيميايي، غذايي ، صنايع كاني غير فلزي، صنايع كشاورزي و دامداري، ماشين آلات و تجهيزات، توليد كنندگان لوازم خانگي، تاسيسات گرمازا و سرمازا ، تجهيزات پزشكي ، صنايع دستي و نوشت افزار ارائه شده است.
درحالي حاضر دو هزار و هشتاد و شش واحد صنعتي با حدود نود هزار صنعتگر و كارگر ماهر و بيش از 57 هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري، در استان قزوين فعالند. استان قزوين از لحاظ ميزان اشتغال صنعتي در رده چهارم كشور، از نظر سرمايه گذاري صنعتي در رده ششم و از لحاظ تعداد و احدهاي صنعتي در رده هشتم كشور قرار دارد.
بخشي از نمايشگاه توانمندي هاي صنعت استان ، به مناسبت هفته پژوهش به عرضه دستاوردهاي پژوهشي مراكز آموزش عالي و تحقيقات صنعتي و مخترعين و مبتكرين استان اختصاص يافته است. در بازديد سه ساعته رهبر معظم انقلاب از نمايشگاه توانمنديهاي صنعت استان قزوين، وزير صنايع و معادن و مسؤولان واحد هاي صنعتي استان، توضيحات لازم را بيان كردند.
کاربر گرامی؛ لطفا قبل از تکمیل فرم، موارد زیر را مطالعه کنید:
  • جهت مکاتبه با دفتر، از قسمت ارسال نامه استفاده نمایید.
  • به منظور استفتاء یا ارسال سوال شرعی، از قسمت ارسال سوال شرعی استفاده نمایید.
  • جهت ارایه انتقاد و پیشنهاد به سایت دفتر، از قسمت ارتباط با پایگاه استفاده نمایید.
  • از فرم زیر فقط برای ارایه نظرات در مورد محتوای همین صفحه استفاده نمایید.
  • مسوولیت ارسال اشتباه بر عهده ارسال کننده آن است.
700 /